29.09.2017 08:53:41

Gromozanska nesreča ali VELIKA KRAJA? Hrvati kričijo, da zmagoviti gol Milana ne bi smel veljati (video)

Zmagoviti gol Milana na tekmi z Rijeko buri duhove, predvsem na Hrvaškem.

Sinoči so bili gledalci na San Siru priča čisto pravi evropski drami. Milan je proti Rijeki v ligi Europa že vodil z 2:0, a ob koncu tekme v šestih minutah prejel dva zadetka. Ko se je že zdelo, da se bosta kluba razšla z remijem, je kot osa pičil vzhajajoči zvezdnik italijanskega nogometa Patrick Cutrone. Slednji je v tej sezoni na desetih tekmah zabil pet golov, toda njegov zadnji je dvignil ogromno prahu. Predvsem na Hrvaškem, kjer so prepričani, da je bila Rijeka oškodovana, ker so sodniki v 94. minuti tekme priznali njegov gol. Trdijo namreč, da je bil 19-letni Cutrone v prepovedanem položaju.

"Tukaj ni bila naprej le napadalčeva roka, ampak tudi glava in del njegovega telesa. Če gledamo pravila, je to prepovedan položaj. Toda primer je takšen, da kontrolor sojenja sodniku ne bo ničesar zameril," je za HRT sporno situacijo pokomentiral legendarni Mateo Beusan.