25.12.2016 20:40:01

Dosodil enajstmetrovko, ker je z roko igral ... vratar ?! (video)

Turški sodnik Cüneyt Cakir velja za enega najboljših delivcev pravice na svetu, toda v zadnjem krogu turškega prvenstva si je privoščil neverjetno napako.

Danes sta se v 16. krogu turšega državnega prvenstva pomerila Rizespor in Osmanlispor, na koncu pa so se zmage z 1:0 veselili gosti, ki bi bili v primeru, da jim ne bi uspelo osvojiti treh točk, lahko upravičeno jezni na glavnega sodnika Cüneyta Cakirja.

Najboljši turški sodnik si je namreč v 67. minuti privoščil napako, kakršne si sodnik njegovega kova enostavno ne bi smel. Po kotu Rizesporja je v gneči nogometaš Osmanlisporja igral z roko in Cakir je pokazal na belo točko. Vse lepo in prav, če ne bi z roko igral vratar Osmanlisporja, ki ima seveda edini pravico, da si v kazenskem prostoru pomaga z rokama!

Na srečo Osmanlisporja je Jantscher zgrešil enajstmetrovko za Rizespor, Osmanlispor pa je uspel nato v 90. minuti priti celo do zmage. Gostje so svojo enajstmetrovko uspeli pretvoriti v zadetek, zadel je Cagiran.

Neverjetno napako Cakirja si lahko ogledate v priloženem videposnetku.