20.11.2016 10:04:29

Ko si vroč, je vse tako preprosto (video)

vszi

Nejc Skubic je s svojim Konyasporjem v enajstem krogu turškega prvenstva gostoval pri Gaziantepsporju in se veselil gladke zmage (3:0).

To je bila druga zaporedna in skupno četrta zmaga v sezoni, ki Konyasporju zagotavlja šesto mesto.

Slovenski reprezentančni branilec je pričakovano odigral vseh 90 minut, junak dvoboja pa je bil njegov soigralec Riad Bajić, ki se je podpisal pod dva zadetka in je s šestimi drugi strelec tekmovanja.

Sploh zanimiv in predvsem izjemno nenavaden pa je bil prvi, ki ga je dosegel v 15. minuti. Takrat je imel Konyaspor kot z leve strani, kjer sta kombinirala Milošević in Douglas. Slednji je nato žogo poslal v srce kazenskega prostora, na oddaljenejšo vratnico. Tam je bil Bajić, a se je z domačima branilcema boril za prostor in je bil posledično proti okroglemu usnju obrnjen s hrbtom, tako da ga sploh ni videl.

Toda to ga je vseeno zadelo v zadnji del telesa in nekako končalo v golu. Ko je človek vroč, mu gre resnično vse kot po maslu (akcija za zadetek se začne pri 20. sekundi).