13.03.2016 22:15:42

Payet na velemojstrski način premagal De Geo (video)

Manchester United se je danes v četrtfinalnem dvoboju angleškega pokala nekako vendarle uspel rešiti pred izpadom iz tekmovanja.

Na Old Traffordu je gostoval West Ham, tekmeca pa sta se razšla z rezultatom 1:1, kar pomeni, da bo potnika v polfinale dalo drugo srečanje, ki se bo igralo v Londonu.

Domačini so 'viseli' do 83. minute, ko jih je z zadetkom rešil Anthony Martial. Francoz je namreč tako izničil prednost Kovačev, do katere so slednji prišli v 68. minuti, ko je z izjemno izvedenim prostim strelom zadel njegov rojak Dimitri Payet.

Osemindvajsetletni igralec sredine igrišča si je žogo namestil približno 26 metrov od gola in jo s kirurško natančnim udarcem poslal prek domačega živega zidu. Okroglo usnje se je nato od desne vratnice De Geinega gola odbilo v mrežo, pri čemer je bil španski čuvaj mreže povsem nemočen. Zadetek, ki si ga je vredno ogledati iz vseh zornih kotov.