liz
13.03.2016 20:20:22

Željezničar navdušuje navijače, ki se počasi vračajo na stadion

Arsen Perić

Nogometaši sarajevskega Željezničarja so danes v prvenstveni tekmi gostili Mladost in slavili z 2:1.

Bivši napadalec Olimpije Dejan Djermanović je za zmagovito moštvo igral od 85. minute, ko je bil na semaforju že izpisan končni rezultat dvoboja. Vsi zadetki so bili namreč doseženi že v prvem polčasu.

S tretjo zaporedno zmago so modri najboljše moštvo drugega dela tekmovanja, v katerem so jeseni pustili precej slab vtis. Zdaj na šestem mestu za vodilno Slobodo zaostajajo še deset točk, zato pa imajo le dve manj od tretjeuvrščenega Sarajeva.

Seveda so zaradi odličnih predstav svojih ljubljencev po zimski paviz zadovoljni tudi navijači Željezničarja, ki upajo, da bodo modri nadaljevali z uspešnimi igrami, s katerimi bi se čim bolj približali vrhu prvenstvene razpredelnice.

Zelo zanimiv pa je naslednji podatek. Za omenjeno tekmo z Mladostjo so Sarajevčani tako kupili 4102 vstopnice, kar pomeni, da je šestkratni prvak Bosne in Hercegovine s prodajo kart zaslužil dobrih 14 tisoč evrov.