gv
gv
02.03.2016 09:15:12

Nova stavniška afera ali le gromozanska vratarjeva nesposobnost? (video)

V azijski ligi prvakov so bili gledalci lahko priča neverjetnemu avtogolu vratarja.

V Aziji so šele dobro začeli s skupinskim delom tamkajšnje lige prvakov, gledalci pa so bili lahko že priča enemu najbolj nenavadnih avtogolov.

Nogometaši Tokya se gostili Binh Duong iz Vietnama. Po prvem polčasu so presenetljivo vodili gostje, na začetku drugega dela igre pa so domači izenačili na 1:1. V 67. minuti so imeli na voljo še enajstmetrovko, ki pa je niso izkoristili. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Truong, ki je žogo odbil v kot, nato se je pa povsem osmešil.

Ko je domači nogometaš iz kota poslal žogo v kazenski prostor, je isti vratar posredoval sila nerodno in z glavo žogo poslal v svojo mrežo. Domači so tako povedli z 2:1, do konca srečanja pa še enkrat zatresli mrežo gostov in upravičili vlogo favoritov.