26.02.2016 09:10:42

Iličić na gostovanju v Londonu ob menjavi ni skrival slabe volje (video)

Tako Fiorentina kot tudi Josip Iličić sinoči nista imela ravno najboljšega večera.

Četrtkove večer je navijačem Fiorentine prinesel bridko razočaranje. Pristaši kluba iz Firenc so bili prepričani, da lahko njihovi ljubljenci na gostovanju v Londonu pridejo do ugodnega rezultata, s katerim bodo napredovali v osmino finala lige Europa, toda namesto tega so prejeli bolečo zaušnico. Tottenham, ki mu gre v tej sezoni tudi v premier ligi zelo dobro od nog, je slavil kar s 3:0 in dokaj zlahka napredoval v naslednji krog tekmovanja.

Tekmo je v prvi enajsterici Fiorentine začel tudi Josip Iličić. Slovenski reprezentant se ni kaj prida izkazal, a to ne nazadnje velja za večino njegovih soigralcev. No, v prvem polčasu je nekajkrat sicer opozoril nase, toda nadaljevanje je bilo vse prej kot navdušujoče. Tudi zaradi tega se je trener Paulo Sousa odločil, da ga bo zamenjal, na klop se je Gorenjec preselil v 61. minuti, ko je namesto njega na igrišče prišel Mauro Zarate

Jojo ob menjavi ni skrival slabe volje, med drugim je v jezi na tla zalučal tudi rokavice, s katerimi je igral. Poraja se seveda le vprašanjem, ali je bil jezen zaradi menjave ali zaradi svoje ne ravno najboljše igre ...