12.08.2015 09:36:17

Vratarjev nor gol s "petko" prinesel točko (video)

vszi

Začela se je tudi nova sezona državnega prvenstva na Nizozemskem, na tekmi med Den Haagom in aktualnim prvakom PSV-jem pa so navijači videli pravo dramo.

Do 95. minute je namreč kazalo, da bodo rdeče-beli uspeli priti do treh točk na gostovanju pri Den Haagu, kajti vodili so z 2:1 (Za PSV sta gola dosegla Maher in de Jong, za Den Haag pa Alberg), nato pa v izdihljajih tekme domačini poskušali vse, da bi prišli do izenačenja.

Na robu obupa, ko je bilo za nogometaši že 94 minut igre in je do konca ostalo vsega nekaj sekund, so pri Den Haagu ob prostem strelu v kazenski prostor poslali tudi vratarja Martina Hansena, kar se je izkazalo kot zadetek v polno.

Hansen je namreč s čudežnim, neverjetnim strelom s peto uspel doseči zadetek in izenačiti izid na 2:2, s čimer je postal seveda glavni junak na Nizozemskem v teh dneh,posnetek njegovega zadetka pa je praktično takoj postal tudi velika uspešnica na svetovnem spletu.

Gol vratarja Den Haaga si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.