08.08.2015 21:15:37

Mourinho o rdečem kartonu: Ne želim govoriti o tem

Branilci naslova so na domačih tleh prišli le do točke s Swanseajem po tem, ko so v 52. minuti ostali z igralcem manj.

Izključen je bil namreč vratar Thibaut Courtois, ko je zaustavil Gomisa, ki je bil nato uspešen z bele točke. Rezultat 2:2 vsekakor ne veseli Portugalca Joseja Mourinha. Na vprašanje o prekršku svojega varovanca je odvrnil: "Ne želim govoriti o tem." Je pa zato podal svoj komentar in pogled na tekmo: "Niso imeli možnosti proti enajstim igralcem. Ekipa je igrala zelo zelo dobro v prvem polčasu. V drugem polčasu je bil v eni minuti prekršek, enajstmetrovka in gol. 2:2. Če imaš 10 igralcev in zmaguješ, se lahko dobro braniš, toda igrati z 10 igralci in poskušati zmagati je veliko bolj zahtevno. Rekel bi, da smo bili boljši z 11 igralci, z desetimi pa smo se dobro borili, nekateri celo na meji svojih zmožnosti."

V drugem krogu bo Chelsea gostoval pri Manchester Cityju.