dm
dm
04.08.2014 10:34:08

Grenka vrnitev za Drogbaja

Didier Drogba je odigral svojo prvo tekmo v dresu Chelseaja po vnovični vrnitvi v London.

Londončani so se v Nemčiji pomerili z nemškim prvoligašem Werderjem iz Bremna in gladko izgubili s 3:0. Drogba je v igro prišel v drugem polčasu, v svojem prvem nastopu po vnovičnem prihodu "domov", pa se ni preveč izkazal.

Pravzaprav se ni izkazal noben izmed nogometašev Chelseaja, modri so namreč visok poraz doživeli kljub temu, da so igrali v zelo dobri zasedbi. Werder je slavil po dveh zadetih enajstmetrovkah - pri prvi je z roko igral John Terry, pri drugi je prekršek storil Nathan Ake - in lepem zadetku z glavo Ludovica Obraniaka. Poljak je zabil drugi zadetek na tekmi, prvega je iz enajstmetrovke zabil Eljero Elia, zadnjega, prav tako iz enajstmetrovke, pa Felix Kroos, mlajši brat Tonija Kroosa

Drogba ni bil edini debitant pri Chelseaju, prve minute je vpisal tudi belgijski čuvaj mreže Thibaut Courtois, prvič pa sta v pripravljalnih tekmah zaigrala tudi Eden Hazard in John Obi Mikel.