bk
bk
02.08.2014 17:38:22

Falcao igral prvič po poškodbi

Napadalec Monaca v tekmovalnem dresu na zelenico stopil po več kot šestih mesecih.

Napadalec Monaca Radamel Falcao se je danes prvič po poškodbi vrnil v tekmovalni ritem. Kolumbijec je kot rezerva vstopil v drugem polčasu prijateljske tekme Monaca proti Valencii, ki so jo nogometaši odigrali v Londonu, kjer poteka turnir Emirates Cup, na katerem igrata še Arsenal in Benfica.

Osemindvajset letni Falcao ni igral od 22. januarja, ko si je na tekmi francoskega pokala proti Chasselayju huje poškodoval levo koleno (strgane sprednje vezi). Zaradi te poškodbe je moral izpustiti tudi svetovno prvenstvo v Braziliji, kjer je Kolumbija izpadla v četrtfinalu.

Falcao je na tekmi proti Valencii, kot zamenjava za Dimitarja Berbatova, vstopil 18 minut pred zadnjim sodnikovim žvižgom. Srečanje se je sicer končalo z izzidom 2:2, Falcao v statistiko ni vpisal strela na gol.