Igralec Robert Korošec zmagal prvo kolesarsko ...

slovenija navijača Ekipa24.si

Uf, s kakšnim napevom so slovenski navijači med ...

0 20.12.2022 05:51:40

Kakšen šok za Dončića! Sodnik ga je v trenutku izključil s tekme, poglejte to norišnico! (video)

Luka Dončić je bil izključen.

Luka Dončić je preventivno izpustil sobotno tekmo s Clevelandom in se vrnil proti Minnesoti. A to je bil še eden od tistih večerov, ki jih bo skušal čim prej pozabiti. Ne le, da je Dallas na koncu izgubil s 116:106, temveč predvsem zato, ker je bil vidno šokirani slovenski zvezdnik izključen dve minuti pred koncem tretje četrtine.

V enem od prodorov je obsedel na tleh in ob vračanju v obrambo nekaj pripomnil sodniku, ker se ni strinjal, da nad njim ni bila piskana osebna napaka. Sodnik Rodney Mott mu je v trenutku dosodil dve tehnični napaki in ga izključil s tekme. Izključen pa je bil tudi trener Jason Kidd, ki je 'vdrl' na igrišče, da bi zaščitil Dončića.

Značke: luka-dončić, dallas