Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 28.02.2021 07:15:15

Pred dnevi so ga 'uničili', kar pa je DONČIĆ ponoči naredil vročemu HARDNU, pa je res NORO! (video)

Košarkarji Dallas Mavericks so ustavili moštvo Brooklyn Nets, ki je lovilo še deveto zaporedno zmago.

Tudi po zaslugi 27 točk slovenskega zvezdnika Luke Dončića je Dallas v gosteh slavil s 115:98 in po dolgem času prišel do polovičnega izkupička v najmočnejši košarkarski ligi. Dallas po 32 odigranih tekmah zaseda deveto mesto v ligi s 16 zmagami in prav toliko porazi. Na zadnjih devetih tekmah so slavili sedemkrat.

Dončić, ki prav danes praznuje 22. rojstni dan, je že v prvem polčasu dosegel 19 točk, v drugem pa se je ustavil pri 27 in dodal še šest skokov ter sedem podaj. Iz igre je zadel 11 od 21 metov (3 od 10 za tri), na igrišču pa prebil 33:43 minute. Ob vrnitvi na parket je Latvijec Kristaps Porzingis prispeval 18 točk, pri domačih pa je 29 točk dosegel James Harden.

Do zanesljive zmage je s svojim moštvom prišel tudi drugi slovenski predstavnik to noč Vlatko Čančar. Denver je namreč s 126:96 premagal ekipo Oklahoma City Thunder. Čančar je ob tem dobil slabih šest minut in v statistiko vpisal po en skok in podajo. Znova je blestel srbski center Nikola Jokić, ki je prišel do novega trojnega dvojčka z 19 točkami, 13 podajami in 11 skoki.

Nuggets so na lestvici zahodne konference mesto pred Dallasom z razmerjem zmag in porazov 18-15.

Značke: košarka, nba