Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 26.02.2021 14:20:02

Je bil jezen na tistega, ki ga je 'UNIČIL'? Luka DONČIĆ ni želel pohvaliti velikega tekmeca!

Dallas ni bil uspešen proti Philadelphii.

Dallas je bil po dveh zaporednih zmagah tokrat nemočen proti vroči Philadelphii, ki je slavila s 111:97. Luka Dončić je za moštvo iz Teksasa v skoraj 30 minutah igre ob metu 6-13 dosegel 19 točk, štiri podaje ter po tri skoke in blokade. Slovenskega zvezdnika je povsem zaustavil Avstralec Ben Simmons, ki je bil zadolžen za Dončićevo pokrivanje. V prvem polčasu je Dončić zadel le tri mete od devetih poskusov, pod pritiskom obrambe Philadelphie, predvsem Simmonsa, pa je izgubil tudi pet žog.

Ko so Dončića po koncu tekme povprašali o tem, kaj si misli o njegovi predstavi, ga Dončić ni želel pohvaliti. "Resnično ne posvečam veliko pozornosti na to, kdo me krije. Poizkušam zgolj igrati svojo igro. Včasih mi to uspeva malce bolje, včasih malce slabše," je dejal Slovenec.

Značke: luka-dončić, dallas