Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 27.02.2021 07:44:03

Miami premagal vodilno moštvo lige, DRAGIĆ in BUTLER pa sta se med tekmo 'PRIČKALA' o tem, kdo BO PLAČAL ...

Košarkarji Miamija so zelo vroči. Danes so zabeležili peto zaporedno zmago, na kolena pa so spravili kar najboljše moštvo lige Utah Jazz, vročica je slavila s 124:116. Blestel je Goran Dragić, ki je prispeval 26 točk.

Miami je po slabšem začetku sezone trenutno drugo najbolj vroče moštvo lige za Brooklynom, ki je nanizal osem zaporednih zmag. Serija vročice se je začela 19. februarja proti Sacramentu, od tedaj pa so premagali še prvake Los Angeles Lakers, Oklahomo City, Toronto in nazadnje še Utah.

S 16. zmago v sezoni ob 17 porazih košarkarji Miamija zasedajo peto mesto zelo izenačene vzhodne konference. Eden najbolj zaslužnih za zadnjo zmago je slovenski zvezdnik, ki je na drugi tekmi po vrnitvi po poškodbi gležnja 26 točkam dodal še tri skoke in dve podaji. Iz igre je zadel devet od 15 metov (od tega 3/4 za tri), na parketu pa prebil 32:50 minute.

Dvoboj je bil vseskozi izenačen, tekmeca pa sta se 15-krat izmenjala v vodstvu. Dve minuti pred koncem se je Utah približal le na točko (116:115), odgovornost pa je v zadnji minuti prevzel najboljši strelec dvoboja Jimmy Butler (33 točk, 10 skokov, 8 podaj) z odločilnim košem za 120:116. Za tri je nato poskušal še Donovan Mitchell (30 točk), a zgrešil. Utah vseeno ostaja na vrhu lige NBA s 26 zmagami in sedmimi porazi.