Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

2 02.12.2019 08:29:20

NOR PRIZOR! Glejte, kaj se je po TEKMI dogajalo pred slačilnico, v kateri je bil LUKA DONČIĆ! (foto)

Luka Dončić je še enkrat dokazal, da je med najbolj vročimi košarkarji v celotni ligi NBA. Morda celo najbolj vroč.

Luka Dončić je z Dallasom še enkrat dokazal, da je mislil zelo resno, ko je napovedal boj za končnico. Dallas je trenutno pri 13 zmagah in šestih porazih, nazadnje pa je prekinil deset tekem trajajoč niz zmag Los Angeles Lakersov in zmagal s 114:100. Komaj 20-letni Dončić je bil ponovno neustavljiv, v mestu filma je Jezernikom v 32:41 minute nasul 29 točk ter zbal deset podaj in devet skokov, hkrati pa zasenčil prvega zvezdnika LeBrona Jamesa in enega glavnega kandidatov za najbolj koristnega igralca (MVP), ki je tekmo končal s 25 točkami, devetimi skoki in osmimi asistencami.

Nor prizor je bil tudi po tekmi, ko je ogromna gruča novinarjev pred slačilnico čakala na Dončića, takšnega navala za enega košarkarja na gostujoči tekmi Američani že dolgo ne pomnijo. "Luka je tam nekje. Nazadnje, ko je tu igral proti Lakersom, je čakal pred slačilnico Los Angelesa na podpisan LeBronov dres," je zapisal ameriški novinar Brad Townsend, ki spremlja Dallas. Da, časi se res spreminjajo in to je še eden od dokazov, kako velik zvezdnik je Luka Dončić.

Značke: luka-dončić, dallas