Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

10 10.01.2019 05:51:15

Američani ne morejo verjeti, Dončić NI ZEMLJAN: Sam je razbil tekmeca, takšne predstave pa še ne! (video)

Luka Dončić je za svojo 40. tekmo v ligi NBA pripravil najboljšo predstavo.

Luki Dončiću je uspelo maščevanje. V dosedanjem delu prvenstva se je z Dallasom že tretjič pomeril s Phoenixom, ki je sicer najslabša ekipa prvenstva, a šele tokrat okusil slast zmage.

Z naskokom prvo ime tekme je bil prav mladi slovenski košarkar, ki je bil tudi prvi strelec tekme, košarkarji Phoenixa na kaj takšnega več kot očitno niso bili pripravljeni. Dončić je dodobra napolnil svojo statistiko, v slabih 36 minutah pa je vknjižil okroglih 30 točk (8:13 iz igre, 4:8 za tri točke in 10:16 prosti meti), 6 skokov, 5 podaj in 3 ukradene žoge. Tudi tokrat je sicer bolje kazalo gostom, ki so po prvem polčasu vodili, v drugem delu igre pa so domači prevzeli pobudo in slavili s 104:94.

To je bila ena najboljših predstav Slovenca v letošnji sezoni, pohvale tamkajšnje košarkarske javnosti kar dežujejo. Dallas je po zaslugi Dončića prekinil kar 7 tekem dolg niz porazov proti Phoenixu, pri katerem se je z 20 točkami tokrat še najbolj izkazal T.J. Warren.

Značke: dončić, nba, dallas