Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

jure-podjavoršek Njena.si

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

0 16.02.2020 16:14:44

VSE, kar morate vedeti o tekmi ALL-STAR! Luka Dončić in druščina z MOČNO SPREMENJENIMI pravili!

Tekma All-Star bo odigrana po spremenjenih pravilih.

Letošnja izdaja tekmovanja se bo poklonila enemu največjih vseh časov, Kobeju Bryantu. V tem pogledu bo spremenjen tudi format same tekme. Ta bo v vsaki četrtini potekala od izida 0:0, po treh četrtinah pa bodo sešteli vse točke in igrali še nekaj malce bolj resnih minut košarke za naziv končnega zmagovalca. To bo postala ekipa, ki bo od končnega seštevka po treh četrtinah igre dosegla postavljeno mejo dodatnih 24 točk kot poklon tragično preminulemu košarkarju.

To pomeni, da če bo rezultat po treh četrtinah 120:110, bo zmagovalec tekme ekipa, ki bo prva dosegla 144 točk. Nasploh bo vse v znamenju nekdanje številke 24 pri jezernikih. Obe moštvi bosta nosili številke Bryanta in njegove hčerke Gianne Bryant.

Moštvo drugega velikega evropskega zvezdnika Giannisa Antetokounmpa (Milwaukee Bucks) bo imelo na sebi dres s številko 24, LeBronovo pa številko 2, ki jo je nosila Bryantova hčerka za svoje osnovnošolsko moštvo.