Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

1 11.02.2020 09:01:45

Boban zablestel, čeprav sploh NI IGRAL: Srb rešil dan, Porzingisu pokazal, kako se TO POČNE! (video)

twitter
Kar ni uspelo Kristapsu Porzingisu, je v prvem poskusu uspelo Bobanu Marjanoviću.

Dallas je brez Luke Dončića še drugič v sezoni klonil proti Utahu. Tehtnica je bila večino tekme obrnjena na stran gostov, ki so po polčasu vodili za 21 točk, v zadnji četrtini pa so se domačini povsem približali, a ostali malenkost prekratki za popoln preobrat.

Pri Dallasu, ki je z razmerjem zmag in porazov 32-22 znova zdrsnil na sedmo mesto zahoda, se je s 33 točkami izkazal Tim Hardaway mlajši, 28 jih je dodal Kristaps Porzingis. Pri gostih je bil iz igre nezgrešljiv Rudy Gobert (17 točk, 16 skokov), ki je zadel vseh sedem metov, največ, 25 točk pa je prispeval Jordan Clarkson.

Glasen aplavz domačih navijačev in soigralcev si je na tekmi z Utahom prislužil Boban Marjanović. Čeprav srbski center sploh ni stopil na parket, je v enem trenutku priskočil na pomoč Porzingisu, ki ni mogel rešiti zagozdene žoge. Precej bolj spretnemu Srbu je to uspelo v prvem poskusu, sledil je glasen odziv vseh v dvorani.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.