49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

1 11.02.2020 07:24:12

To je največja KATASTROFA! Trener Carlisle ni izbiral besed po HUDEM UDARCU, Dallas tega ne pomni! (video)

Dallas je brez Luke Dončića doživel poraz s 119:123 proti Utahu.

Dallas je še drugič v sezoni ostal praznih rok na tekmi z Utahom. Tehtnica je bila večino tekme obrnjena na stran gostov, ki so po polčasu vodili za 21 točk, v zadnji četrtini pa so se domačini povsem približali, a ostali malenkost prekratki za popoln preobrat.

Pri Dallasu, ki je z razmerjem zmag in porazov 32-22 znova zdrsnil na sedmo mesto zahoda, se je s 33 točkami izkazal Tim Hardaway mlajši, 28 jih je dodal Kristaps Porzingis. Pri gostih (35-18) je bil iz igre nezgrešljiv Rudy Gobert (17 točk, 16 skokov), ki je zadel vseh sedem metov, največ, 25 točk pa je prispeval Jordan Clarkson.

Pri Dallasu so še posebej jezni in zaskrbljeni zaradi razmerja domačih zmag in porazov. Namesto, da bi leteli na krilih svojih navijačev, jih tekmeci v Dallasu kot za stavo premagujejo, Na 28 tekmah so 14-krat zmagali, doživeli pa ravno toliko porazov. "Katastrofalno," ni izbiral besed trener Rick Carlisle in dodal: "Naša največja težava na domačih tekmah je ta, da izjemno slabo začnemo."

Značke: luka-dončić, dallas