Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 08.12.2018 07:55:29

GORAN DRAGIĆ je nazaj! SIJAJNA VRNITEV slovenskega zvezdnika, ki jo je videl tudi IGOR KOKOŠKOV (video)

Nekdanji kapetan slovenske reprezentance je okreval po poškodbi.

Goran Dragić je znova v akciji. Ljubljančan, ki je izpustil zadnjih osem tekem zaradi bolečin v kolenu, se je vrnil v severnoameriško košarkarsko ligo z dvojnim dvojčkom, odigral je 21 minut, 10 točkam pa je dodal še 11 asistenc. Njegov Miami Heat je v gosteh odpravil zadnjeuvrščeno moštvo lige NBA Phoenix Suns s 115:98.

Igralec tekme je bil Bam Adebayo, ki je za zmago gostujoče vročice prispeval 22 točk, med drugim je v drugi četrtini unovčil spektakularno podajo (alley-oop) nekdanjega slovenskega reprezentanta. Miami naslednja tekma čaka prav tako v gosteh pri Los Angeles Clippers v noči na nedeljo.

Tekma v Phoenixu je imela poseben pomen za ljubitelje košarke v Sloveniji, saj je šlo za srečanje dveh glavnih sil zgodovinskega naslova evropskih prvakov za Slovenijo. Dragić je bil kapetan zlate slovenske reprezentance, trener Phoenixa Igor Kokoškov pa slovenski selektor.

Phoenix je sicer vpisal osmi zaporedni poraz za najslabši izkupiček v ligi 4:22 v zmagah in porazih.

Značke: košarka, nba