masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

0 08.12.2018 07:53:15

Real s preobratom prekinil niz porazov, Klemen Prepelič pa ...

Košarkarji Real Madrida so po dveh zaporednih porazih v enajstem krogu evrolige v Istanbulu premagali Anadolu Efes s 84:82. Klemen Prepelič ni bil v postavi evropskih prvakov, Anthony Randolph pa je v 16 minutah na parketu zbral šest točk in dva skoka.

Real Madrid je v zadnji četrtini nadoknadil 14 točk zaostanka in gostiteljem, ki so bili v nizu petih zmag, v zadnjih desetih minutah prepustil zgolj osem točk. Odlično partijo je prikazal Gustavo Ayon, ki je dosegel 20 točk (met 10:11) in zbral 11 skokov za statistični indeks 34.

Klemen Prepelič je tekmo spremljal oblečen v trenirko. V zadnjem času je deležen precejšnih kritik, saj v Madridu niso zadovoljni z njegovimi predstavami. Trener Pablo Laso želi, da opravlja tudi naloge organizatorja igre, pri čemer pa se slovenski reprezentant zaenkrat ne znajde najbolje.

Značke: košarka, sta