Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 03.04.2018 20:54:38

Krka prvi finalist druge jadranske lige

ALESFEVZER.COM
Srbski Čačak te dni gosti zaključni turnir druge jadranske lige. V prvem drevišnjem polfinalnem dvoboju sta se pomerila domači Borac in novomeška Krka. S 86:82 (21:24, 39:47, 64:63) se je uvrstitve v finale veselila Krka. V drugem polfinalu se bosta merila koprski Sixt Primorska in Vršac.

Krka je pred 2500 gledalci po zaostanku sedmih točk ob polčasu pomembno razliko naredila v tretji četrtini, ki jo je dobila s kar 25:16 in znala nalet zadržati tudi v zadnjih desetih minutah.

Za Borac je Nikola Pešaković prispeval 21 točk, v dresu Krke pa je Paolo Marinelli dosegel 20 točk, a so Novomeščani imeli razpoloženih precej igralcev, saj jih je kar pet doseglo deset točk ali več.

Krka in zmagovalec druge tekme se bosta v sredo pomerila v finalu (19.00), nagrada za zmago pa bo napredovanje v prvo jadransko ligo.

Značke: košarka, sta