Kate Middleton Njena.si

Kate Middleton postala tarča posmeha?

0 14.02.2018 09:46:42

Dragić prvi strelec tekme, Miami vseeno izgubil

Košarkarji iz Miamija so v noči na sredo gostovali pri vodilni ekipi vzhodne konference Torontu in tesno izgubili s 112:115. Najbolj učinkovit igralec v Air Canada Centru je bil Slovenec Goran Dragić, ki je za vročico dosegel 28 točk, štiri podaje in dva skoka, a to ni zadostovalo za zmago.

Povratnik v floridsko ekipo Dwyane Wade je dosegel dvojni dvojček (10 točk in 11 podaj), v kanadski zasedbi, ki z izkupičkom 40 zmag in 16 porazov vodi v vzhodni konferenci, pa je bil najbolj učinkovit DeMar DeRozan s 27 točkami.

Vročica je po porazni tretji četrtini, ko je že zaostajala za 17 točk (81:98), v zadnji četrtini zaigrala sijajno in v razburljivi končnici po trojki Wayna Ellingtona znižala na 112:114. V izdihljajih tekme je CJ Miles zadel enega od dveh prostih metov za vodstvo Toronta s 115:112, v zadnjih sekundah pa Josh Richardson ni zadel meta za izenačenje in morebiten podaljšek.

Miami bo v noči na četrtek gostoval v Philadelphii.