29.01.2015 12:51:22

Ne s tekmeci, soigralca obračunala med seboj (video)

youtube

Ne zgodi se ravno pogosto, da bi bila soigralca izključena zaradi medsebojnega obračunavanja.

A iz ZDA te dni prihaja prav tak primer. Zgodilo se je na tekmi razvojne lige NBA med ekipama Iowa Energy, sicer podružnične ekipe Memphisa, in Rio Grande Valley Vipers, podružnice Houstona.

Dve minuti in pol je bilo do konca tretje četrtine pri rezultatu 82:78 za Iowo, ko je bila na sporedu minuta odmora. Namesto, da bi poslušala nasvete trenerja, sta si v njej v lase skočila krilni košarkar domačih Jarnell Stokes in branilec Kalin Lucas.

Ko sta končala oziroma so ju spravili narazen, jima je glavni sodnik pokazal pot v garderobo. Iowa je tudi brez njiju srečanje nato dobila s 124:100. Delček tistega, kar se je zgodilo, si lahko ogledate na spodnjih videoposnetkih, pri drugem je omenjena minuta odmora pri uri in 40 minutah.