STA/tp
09.10.2014 09:25:31

Brata Dragić se predstavita

NBA.com

V ligi NBA so ekipe že začele pripravljalne tekme na novo sezono, ki se bo pričela 28. oktobra.

V noči na četrtek sta bila dejavna tudi oba brata Dragić, Goran in Zoran pa sta s Phoenix Suns v domačem U.S. Airways Centru s 100:88 premagala brazilski Flamengo.

Goran Dragić je v 25 minutah dosegel šest točk, podajo in skok, njegov mlajši brat Zoran, ki se je ekipi pridružil pred tremi tedni, pa je prav tako že dobil priložnost in v dveh minutah na parketu dosegel tri točke. Prvi strelec Phoenixa je bil z 18 točkami Isaiah Thomas.

NBA.com

Prav tako je zaigral tudi Beno Udrih, ki je z Memphis Grizzlies izgubil pri Milwaukee Bucks s 83:86. Udrih je v 14 minutah dosegel dve točki, tri podaje in skok. Z 11 točkami je bil za Memphis najboljši igralec s klopi Jon Leuer.

Branilci naslova San Antonio Spurs so gostovali pri nemški Albi iz Berlina in morali v ključnih trenutkih tekme priznati premoč gostiteljem. Alba je v O2 Areni zmagala s 94:93. Tony Parker je za Spurse dosegel 28 točk, pri Albi je bil z 18 najboljši Jamel McLean.