Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 10.12.2019 21:13:53

Visoka zmaga Rogaške v Domžalah

Košarkarji Rogaške so v tekmi 11. kroga lige Aba2 v gosteh premagali Helios Suns z 79:48 (19:12, 40:25, 57:32).

V slovenskem obračunu druge lige Aba so se nekoliko presenetljivo visoke zmage veselili gostje. Ti so zdaj s tekmo več na tretjem mestu lestvice, današnji tekmec pa je četrti.

Gostje so hitro pokazali, da jih zanima zmaga, prednost pa so v prvem polčasu počasi, a vztrajno povečevali. Na polovici tekme so imeli že +15, odločilni del pa je bila tretja četrtina. Takrat so domači povsem dopovedali in dosegli le sedem točk, tako da se je zaostanek povečal že na 25 točk.

Rogaška v zadnjem delu ni le rutinsko pripeljala tekme do konca, ampak je igrala odločno do zadnje minute ter prednost povišala na kar +31.

V nerazpoloženi domači vrsti noben igralec ni dosegel dvomestnega števila točk, po osem sta jih zbrala Leon Šantelj in Blaž Mahkovic, Rogaško pa so strelsko vodili Tadej Ferme z 19, Urban Durnik s 14 in Ivan Miličević s 13 točkami.

V naslednjem krogu bodo Domžalčani v sredo, 18. decembra, gostovali pri Širokem, isti dan bo Rogaška gostila ekipo Spars.

Značke: košarka, sta