Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 01.03.2019 07:47:02

Kopitar le še tekmo oddaljen od najbolj ČRNEGA niza v ZGODOVINI

V severnoameriški hokejski ligi NHL je Los Angeles Kings gostil Dallas Stars in izgubil po podaljšku s 3:4. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je sodeloval pri vseh treh domačih golih, dvakrat je zadel in enkrat podal, a to ni bilo dovolj za prekinitev črnega niza devetih porazov. Odločilni gol je v četrti minuti podaljška dosegel Roope Hintz.

V osmi minuti je Kopitar, ki je skupno na ledu prebil 24 minut in 22 sekund, zadel za vodstvo Kingsov z 1:0, slabih sedem minut pozneje je podal ob drugem domačem golu, ko je zadel Brendan Leipsic. Gostje so minuto zatem znižali izid, v sedmi minuti druge tretjine pa prišli od izenačenja na 2:2. V 32. minuti je Kopitar s svojim drugim golom na tekmi in 18. v sezoni poskrbel za novo vodstvo domačih, a to ni bilo dovolj za zmago.

V 50. minuti je gostom podaljšek prinesel Radek Faksa, Dallas pa je nato dobil podaljšek in Kingosm prizadejal še deseti zaporedni poraz. Kralji so nazadnje zmagali v začetku februarja in so le še en poraz oddaljeni od najdaljšega črnega niza porazov iz leta 2004, ko so izgubili enajst zaporednih tekem.

Los Angeles Kings prihodnja tekma čaka že v noči na soboto, ko bo gostil Chicago Blackhawks.

Značke: hokej, nhl