bk
13.11.2015 09:14:30

Liga KHL: Krošelj se tokrat ni izkazal

Med množico četrtkovih tekem so igrala tudi moštva s slovenskim pridihom.

CSKA je do že 21. zmage v sezoni, s katero je skočil na vrh lige, prišel v Jaroslavlju. Ekipa Jana Muršaka je tam slavila z 2:0, naš napadalec je igral dobrih 17 minut, trikrat je streljal na gol, dobil sedem od 14 sodniških metov, enkrat pa je moral na klop za kaznovane.

Slabše se je večer iztekel za ostale tri Slovence. Tako je Medveščak z 2:5 izgubil v Nižnjem Novgorodu, kjer je Gašper Krošelj dobil prednost pred Dannyjem Taylorjem, toda priložnosti ni izkoristil, saj je v 20 minutah prejel štiri zadetke, obranil pa je le deset oziroma 70 odstotkov strelov.

Z nogometnim izidom z 1:2 pa je v Minsku izgubil Slovan. Za častni zadetek gostov v 55. minuti sta poskrbela prav Slovenca, Rok Tičar je zadel, Žiga Jeglič pa podal. Drugače sta na ledu preživela 20 oziroma 18 minut in pol, Tičar pa je dobil le tri od 11 sodniških metov