Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 18.10.2019 11:00:05

Vse bolj diši po novi katastrofalni sezoni: Carter Hutton previsoka ovira za Kralje

Moštvo Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL vpisalo še peti poraz. Kralji, za katere igra slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so klonili na domačem ledu dvorane Staples Center proti ekipi Buffalo Sabres, ki je slavila s 3:0. Gostujoči vratar Carter Hutton je zaustavil kar 47 strelov kraljev na gol.

Prvi gol na tekmi je padel že v tretji minuti, ko je prvič zadel Casey Mittelstadt, ki je z asistenco pomagal tudi pri drugem zadetku. Pod tega se je v šesti minuti podpisal Conor Sheary.

Mittelstadt je bil uspešen tudi v 23. minuti ob moštveni premoči na ledu.

Hutton je predstavljal nepremostljivo oviro za hokejiste iz mesta angelov. Poskusili so s kar 47 streli na gol, a so vsi končali zunaj vrat. Tudi poskus slovenskega zvezdnika.

Značke: hokej, nhl