52CF59DF-466B-4212-A4B7-523E463AD708 Najstnica.si

Alesa-Hrvatina-The-Biggest-Loser-Slovenija Njena.si

Aleš po enem letu osupnil z novo preobrazbo

0 11.01.2018 09:33:54

V NHL tesni zmagi gostom

Hokejisti v ligi NHL so ponoči odigrali dve tekmi, obakrat pa so se tesni zmag veselili gostujoči igralci. Ottawa je s 4:3 v kanadskem derbiju slavila v Torontu, Minnesota pa z 2:1 v Chicagu.

Junak kanadskega derbija je bil Tom Pyatt, ki je Ottawi tri minute in pet sekund pred koncem tekme zagotovil odločilno vodstvo s 4:3, ki ga domači niso uspeli več izničiti. Že pred tem so gostje vodili z 2:0 in 3:2, a je Toronto razliko vse do končnice obakrat uspešno poravnal.

V Chicagu so gostitelji v prvem delu po golu Brenta Seabrooka celo povedli. V srednjem delu je poravnal Jonas Brodin, gostom pa je zmago v 54. minuti zagotovil Ryan Suter. Blestel je tudi vratar Minnesote Devan Dubnyk, ki je zbral 34 obramb ter izničil terensko premoč gostiteljev. Ti so bili v razmerju strelov na gol boljši s 35:27.

Anže Kopitar z Los Angeles Kings ima krajši premor, kralje pa naslednji obračun čaka v noči na nedeljo, ko bo v mestu angelov gostovala ekipa iz Anheima.

Značke: hokej, nhl