Tako privlačna je Jankovićeva tašča

maja zupan miss 2017 Najstnica.si

0 10.01.2018 10:08:56

Calgary do četrte zaporedne zmage

V ligi NHL je bilo v noči na sredo na sporedu sedem tekem. Ekipa Calgary Flames je po podaljšku premagala Minnesota Wild s 3:2, ostale so se končale v rednem delu. Visoko zmago, s kar 8:2, so v gosteh vknjižili Chicago Blackhawks, ki so bili boljši od Ottawa Senators.

Tekmo v Minnesoti je odločil Dougie Hamilton, ki je tako poskrbel, da je Calgary niz gostovanj začel z zmago. Hamilton je zadel v tretji minuti podaljška, za Calgary pa so se izkazali tudi Micheal Ferland in Sean Monahan vsak z golom in podajo ter Johnny Gaudreau s kar tremi podajami.

Calgary zdaj čakajo še tri tekme v gosteh, tokrat so zabeležili četrto zaporedno zmago. Razpoložen je bil tudi vratar Mike Smith, ki je ubranil 33 strelov. V rednem delu sta za Minnesoto gola dosegla Mikael Granlund in Jared Spurgeon. Njuna ekipa je v zadnjih 14 domačih tekmah izgubila šele tretjič, dvakrat od tega po podaljšku.

Poleg visoke zmage Chicaga nad Ottawo (8:2), sta do visokih zmag v gosteh prišli še ekipi Winnipeg Jets in Florida Panthers. Obe sta zmagali s 7:4, Winnipeg nad Buffalo Sabres, Florida pa nad St. Louis Blues. Washington Capitals so s 3:1 ugnali Vancouver Canucks, Tampa Bay Lightning Carolina Hurricanes s 5:4, Nashville Predators pa Edmonton Oilers z 2:1.

Izidi
Buffalo Sabres - Winnipeg Jets 4:7 Ottawa Senators - Chicago Blackhawks 2:8 St. Louis Blues - Florida Panthers 4:7 Minnesota Wild - Calgary Flames 2:3 (podaljšek) Washington Capitals - Vancouver Canucks 3:1 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 5:4 Nashville Predators - Edmonton Oilers 2:1
Značke: hokej, nhl