Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 19.11.2021 22:31:58

SŽ Olimpija utrpela NAJVIŠJI PORAZ v ligi ICEHL! Rdeči biki so se pošteno maščevali!

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 19. kroga lige ICEHL izgubili s Salzburgom z 2:7 (0:4, 1:2, 1:1).

SŽ Olimpija - Salzburg 2:7 (0:4, 1:2, 1:1)
* Dvorana Tivoli, gledalcev 1600, sodniki: Rencz, Režek (glavna), Muzsik, Zgonc.
* Strelci: 0:1 Baltram (Heinrich, Nissner, 1.), 0:2 Loney (Wukovits, 6., PP1), 0:3 Wukovits (Borzecki, Huber, 6.), 0:4 Schneider (Brennan, 20.), 0:5 Wukovitch (24.), 1:5 Leclerc (Pance, Piche, 25., PP1), 1:6 Raffl (33.), 1:7 Baltram (52., PP1), 2:7 Piche (Zajc, Kalan, 58.).
* Kazenske minute: SŽ Olimpija 8, Salzburg 6.

Ljubljanski hokejisti so po reprezentančnem odmoru dobro nadaljevali delo v regionalnem tekmovanju. Tudi po spremembi, iz lige je izstopila Bratislava, so obdržali prvo mesto. Danes pa jih je čakala nova težka naloga, gostovanje Salzburga, ki pa se ni končala po željah domačih.

V preteklosti so hokejisti iz Ljubljane in Salzburga v nekdanji ligi Ebel že imeli precej zanimivih obračunov, tudi prvi letošnji pa je postregel z napetim bojem in tesno zmago z 1:0 za Ljubljančane. Danes pa so bili domači večino tekme neprepoznavni in na koncu visoko izgubili.

Uvodna tretjina oziroma prvih šest minut je bilo zanesljivo najslabših v sezoni. Domači so delovali povsem izgubljeno, gostje, pri katerih tokrat v postavi ni bilo napadalca Aljaža Predana, pa so neusmiljeno kaznovali vsako napako. Žan Us je moral po plošček v mrežo že ob koncu prve minute, potem pa so Salzburžani zadeli še dvakrat v šesti minuti, najprej po le sedmih sekundah prednosti z igralcem več, tretji gol pa je padel po hudi napaki Usa, ko je zapustil vrata in za njimi izgubil plošček. Trener domačih Mitja Šivic je reagiral z minuto odmora in menjavo vratarja, v igro je vstopil Paavo Hölsä.

Ob koncu tretjine so se domači le nekoliko zbrali in tudi sami nekajkrat zapretili, toda ko je kazalo, da so vsaj vzpostavili ravnotežje, je Salzburg po novem prepihu v obrambi dosegel še četrti zadetek in praktično že takrat dokončno odločil tekmo.

Slab večer zeleno-belih se je še stopnjeval v 24. minuti, ko se je ob petem zadetku gostov poškodoval Hölsä in je moral nazaj med vratnici Us. A domači so nato le zaigrali bolje in ob "power playu" vendarle tudi zadeli, uspešen je bil Guillaume Leclerc, ob naslednjem pa imeli še nekaj lepih priložnosti, toda na mestu je bil vratar Atle Tolvanen. Us je nato klonil še enkrat, tako da je bilo po 1:6 po dveh tretjinah tudi največjim optimistom jasno, da bo vodilna zasedba lige doživela najhujši poraz v sezoni.

Na koncu je bil izid 2:7, potem ko so domači večino zadnje tretjine igrali povsem enakovredno, a obremenjeni z visokim zaostankom, zadovoljni gostje pa so lahko že precej pred koncem uživali v visoki zmagi, ob novi prednosti igralca več pa dosegli še sedmi gol. Je pa nato Sebastien Piche vsaj ublažil poraz za končnih -5.

Naslednjo tekmo bodo Ljubljančani igrali čez teden dni, ko bodo gostovali v Linzu, še prej pa jih v torek čaka boj z večnimi rivali z Jesenic.