andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 30.09.2018 21:47:42

Nik Zupančič v Feldkirchu našel recept za Jeseničane

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige izgubili v gosteh pri Feldkirchu z 1:2 (1:2, 0:0, 0:0).

Jeseničani so aktivni gostujoči konec tedna končali s polovičnim izkupičkom. V soboto so premagali novince v regionalnem tekmovanju iz Milana, danes pa so morali priznati premoč ekipi nekdanjega slovenskega selektorja Nika Zupančiča, Feldkirch je zmagal tesno z 2:1.

Bolje so začeli domači, v dveh minutah in pol prve tretjine povedli z 2:0, Jeseničani pa so tekmece lovili in se jim v zadnji tretjini po zadetku Gašperja Glaviča približali na gol zaostanka. A to je bil tudi edini jeseniški gol na tekmi, vratar Clarke Saunders je sicer zadnjo minuto mesto prepustil šestemu igralcu v polju, preobrata pa ni bilo in železarji so se morali sprijazniti z minimalnim porazom.

Jeseničani bodo naslednjo tekmo igrali v sredo, ko bodo v dvoran Podmežakla gostili drugo zasedbo celovškega moštva.

Značke: hokej, sta