tu
tu
1 12.10.2020 15:45:51

HAHAHA! Vsa Španija se smeji teniški šali leta, sredi katere se je znašel - NOVAK ĐOKOVIĆ (foto)

Rafael Nadal je v finalu letošnjega Roland Garrosa odpihnil Srba in potrdil, da je nesporni kralj peska.

To je bil za Španca 13. finale na Odprtem prvenstvu Francije in ni bil nesrečen. Nasprotno, Nadal je brez težav še trinajstič osvojil Pariz. Štiriintridesetletni drugi igralec sveta je igral vrhunsko in s 100. zmago na igriščih Roland Garrosa Đokoviću poslal jasno sporočilo.

Nadal le dvakrat od 15 nastopov na OP Francije ni osvojil lovorike - po enkrat sta mu jo odvzela Đoković in Sedeling.

Ves teniški svet po nedeljski super zmagi slavi Nadala, njegova prevlada je bila naravnost brutalna. Nekdo je celo spremenil zapis na Wikipedii in v opis Odprtega prvenstva Francije v tenisu vključil šalo, ki je danes pravi hit po vsej Španiji.

"Roland Garros je turnir na katerem nastopa 128 teniških igralcev, od katerih 127 tekmuje med seboj, kdo bo na koncu izgubil v finalu z Rafaelom Nadalom," je zapisano na Wikipedii. To leto je torej tekmovanje 127 igralcev pripadlo Srbu Novak Đoković, ki potem izgubil z Nadalom.