Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

2 03.12.2019 21:10:18

NI ŠLO! Slovenski futsalisti v izdihljajih tekme do novega poraza

Grega Wernig
Slovenska reprezentanca v futsalu je na prijateljski tekmi v Mariboru še drugič v dveh dneh morala priznati premoč Italiji. Dvakratni evropski prvaki so slavili z 2:1 (1:1). Ponedeljkova tekma v Laškem se je končala s 3:0.

Slovenski futsalisti so na 11 medsebojni tekmi izgubili osmič, a bili zelo blizu vsaj remiju.

Izbranci selektorja Andreja Dobovičnika so namreč odigrali zelo dobro tekmo. V 11. minuti je domače v vodstvo popeljal Jeremy Bukovec, v 13. minuti pa je za 1:1 poskrbel Victor Mello Rossi. Slovenci so se pogumno borili proti bolj zvezdniškim tekmecem in v zaključku tekme napadali drugi gol. A so minuto in 11 sekund pred koncem doživeli grenek trenutek, ko so Italijani prišli do kota, po podaji iz njega pa je za 2:1 zadel Arlan Pablo Vieira.

V 40. minuti je žoga po strelu Mateja Fiderška zadela vratnico, 18 sekund pred koncem pa je Italijane z zelo dobro obrambo po strelu Alena Fetića rešil vratar.

Pred začetkom tekme so s priznanjem nagradili kapetana Igorja Osredkarja, ki je danes odigral 100 tekmo v dresu članske reprezentance.