poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 02.10.2018 21:37:46

Poljakinje premočne tudi v Murski Soboti

Slovenska ženska namiznoteniška reprezentanca je izgubila tudi tretjo tekmo kvalifikacij za evropsko ekipno prvenstvo leta 2019. V Murski Soboti jo je še drugič premagala Poljska, tudi tokrat zanesljivo s 3:0, pa čeprav je igrala brez evropskem prvakinje med posameznicami Qian Li.

Na lestvici z dvema zmagama vodi Ukrajina, dve zmagi ima tudi Poljska, a tudi en poraz, Slovenija pa je še brez točk, doslej ni dobila niti enega posamičnega dvoboja.

Tokrat je obračun dobro začela, Alex Galič je v prvem posamičnem dvoboju proti Kataryni Gazibowska dobila prvi niz, a nato tri gladko izgubila. Svoje možnosti je proti Nataliji Partyka, paraolimpijski prvakinji, ki pa uspešno igra tudi med zdravimi igralkami, imela tudi Katarina Stražar, v tretjem nizu je vodila z 8:4, vendar ga nato izgubila. Ana Tofant proti Nataliji Bajor niza ni zmogla osvojiti, še najbližje ji je bila v tretjem, ko je pri izidu 12:11 zapravila zaključno žogo za podaljšanje upanja.

SLOVENIJA - POLJSKA 0:3
Alex Galič - Kataryna Gazibowska 1:3 (8, -6, -1, -4)
Katarina Stražar - Natalia Partyka 1:3 (-6, -7, 9, -9)
Ana Tofant - Natalia Bajor 0:3 (-6, -8, -12)

Značke: namizni tenis, ep