Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 27.05.2018 17:24:57

Tjaša Kysselef sedma na parterju

Slovenska telovadka Tjaša Kysselef je v finalu svetovnega pokala v športni gimnastiki v Osijeku osvojila sedmo mesto na parterju. Za svojo sestavo je prejela oceno 12,333. Najboljša je bila Ukrajinka Diana Varinska z oceno 13,367.

Druga v finalu osmerice je bila Madžarska Zsofia Kovacs (12,800), tretja pa Romunka Anamaria Ocolisan (12,733).

Kysselefova je bila edina slovenska finalistka drugega in zadnjega dne svetovnega pokala v Osijeku.

Med osmerico finalistk je nastopila z najlažjo vajo, dobila pa je najvišjo oceno za izvedbo. "Zelo sem zadovoljna. To je bilo največ, kar sem lahko naredila. Finalna vaja je bila podobna kvalifikacijski. Sem zadovoljna, česa več ne bi mogla iztržiti. Mogoče bi lahko naredila kakšen doskok bolje. Ampak nič ni izstopalo. S pripravljenostjo sem zadovoljna," je sporočila Ljubljančanka.

Kysselefova je v soboto nastopila v finalu na preskoku in osvojila drugo mesto. Sašo Bertoncelj je na konju z ročaji končal na četrtem mestu.

Telovadce zdaj čaka pot v Koper, kjer bo od četrtka do nedelje naslednji svetovni pokal.