Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

12 30.07.2023 15:59:53

Jan Oblak je nazaj! Takoj ob vrnitvi pa je ob živce spravljal Haalanda in druščino! (video)

profimedia
V Južni Koreji sta se v prijateljskem obračunu pomerila Manchester City in Atletico Madrid.

V vrata slednjega se je po odsotnosti zaradi poškodbe vratu vrnil Jan Oblak, kateremu pa se odsotnost ni niti malo poznala. Simeone ga je postavil v prvo enajsterico in v prvem polčasu je proti lanskim prvakom lige prvakov, premier lige in pokala FA ohranil nedotaknjeno mrežo. Zbral je štiri obrambe ob strelih sinjemodrih, vse so bile povsem zanesljive, tudi pri svojih podajah je bil Škofjeločan povsem suveren, svojo tarčo je namreč doseglo 16 od 19ih podaj. Zaradi vsega skupaj pa je imel celo najvišjo oceno od vseh igralcev Atletica po platformi Sofascore. Madridčani so tekmo sicer dobili z 2:1, vsi trije zadetki pa so padli v drugem polčasu, ko je bil Oblak že na klopi. Za Špance sta zadela Memphis Depay in Yannick Carrasco, medtem ko je za City v 85. minuti izid znižal Ruben Dias.