Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 03.03.2018 21:39:55

Odlična novica za selektorja Kavčiča: BERIĆ je v VRHUNSKI FORMI! (video)

Nocoj je v dresu St. Etienna spet blestel Robert Berić.

Po vrnitvi iz Anderlechta, kjer je bolj kot ne grel klop, je Robert Berić vnovič pokazal, da so pri St. Etiennu naredili ogromno napako, ko so ga poslali na posodo v Belgijo.

Krčan v Franciji naravnost blesti. Danes je bil glavni akter dvoboja St. Etienne - Dijon, ki se je končal z rezultatom 2:2. Slovenski napadalec je sicer slabo odprl dvoboj, saj je v 35. minuti zelo slabo izvedel enajstmetrovko, tako da je gostujoči vratar njegov strel brez večjih težav ubranil.

Toda slovenskega reprezentanta to ni potrlo niti zmedlo, kar je na najboljši način pokazal že zelo kmalu. Tik pred koncem prvega polčasa je namreč zadel za izenačenje na 1:1, ko je iz izjemno zahtevnega položaja odlično streljal z glavo in žogo poslal pod prečko.

Prava mojstrovina pa je bil njegov drugi zadetek, ko je po odlično izpeljanem solo protinapadu streljal s približno dvajsetih metrov in žogo poslal praktično skozi golmana. Slednji se je okroglega usnja, ki je letelo naravnost proti njemu, sicer dotaknil, a je bil strel premočan in žogo je ustavila šele mreža.

Berić je po vrnitvi v St. Etienne odigral devet prvenstvenih tekem in zabil pet golov (zdaj je že drugi strelec ekipe), enega je dodal še v pokalu.

Če vam posnetkov ne odpre, si prvi Berićev gol lahko ogledate TUKAJ, drugega pa TUKAJ.