Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

1 01.03.2018 10:56:51

Zmaji, ga že pogrešate?! Nekdanji član Olimpije z MOJSTRSKO PODAJO odprl vrata do sanjskega preobrata (video)

Odlična predstava nekdanjega nogometaša Olimpije.

Jeseni je bil pri Olimpiji na stranskem tiru, po selitvi na Madžarsko spet redno igra. In dejansko igra dobro. Denis Klinar je bil eden ključnih mož svojega novega kluba Puskas Akademia pri sanjskem preobratu in napredovanju v četrtfinale madžarskega pokala. Klinarjev klub, pri katerem si garderobo deli z Dejanom Trajkovskim in Ezekielom Hentyjem, je prvo tekmo z ZTE-jem izgubil z 0:1, toda na povratnem obračunu mu je vseeno uspelo slaviti z dovolj visokim rezultatom.

Povratni obračun je bil dramatičen, saj se je končal šele po podaljšku. Za slednjega je z golom v 56. minuti poskrbel Ulysse Diallo, Malijec je z glavo zadel po Klinarjevi podaji z desnega boka. Podaja je bila resnično izjemno natančna in Dialloju pred golom ni bilo težko zadeti. V podaljšku so nato domači zadeli še enkrat, v 110. minuti je za napredovanje gol zabil hrvaški vezist Antonio Perošević. Klinar in Trajkovski sta sicer odigrala vseh 120 minut, Henty je bil zamenjan dve minuti pred koncem.

Če vam posnetka Klinarjeve podaje ne pokaže, si ga oglejte tukaj!