Rod Stewart Odkrito.si

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 28.02.2018 11:56:32

Zajc navdušil s šestim golom, potem pa ni mogel verjeti, kaj se je zgodilo (video)

vszi
Nekdanji zvezdnik Olimpije trese mreže v serie B.

Nogometaši Empolija so po 28. krogu serie B ostali na vrhu lestvice, toda po tekmi z Avellinom so bili kljub temu razočarani, saj so pred svojimi navijači osvojili zgolj točko, bilo je 1:1.

Gostitelji so povedli v končnici prvega polčasa, ko se je Miha Zajc odlično odzval v kazenskem prostoru in se veselil šestega gola v dozdajšnjem delu prvenstva, slovenski up je v zadnjem času v zares izvrstni formi. Kazalo je, da bo zmaga ostala doma, toda nekdanji član Olimpije in soigralci so se po zadnjem pisku delivca pravice vendarle prijemali za glavo, številni so padli na kolena. Preprosto niso mogli verjeti, kaj se jim je zgodilo. Le trenutek pred tem oziroma v peti minuti sodniškega podaljška so namreč gostje zadeli in se izognili porazu ter poskrbeli za veliko razočaranje gostiteljev, končni izid je postavil Angelo D'Angelo.