Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 25.04.2017 20:09:30

Dinamu spodrsnilo v Koprivnici, Kek vse bliže naslovu prvaka (video)

vszi
V hrvaškem prvenstvu so danes in jutri na sporedu tekme 30. kroga.

Danes igrata tudi oba pretendenta za naslov, Rijeka je ob 20. uri začela derbi s tretjeuvrščenim Osijekom, Dinamo pa je gostoval v Koprivnici in (nepričakovano) izgubil s Slavenom. Domačini so slavili z 2:1.

To je bil Dinamov drugi zaporedni poraz, po katerem so njegove možnosti za ubranitev naslova prvaka vse manjše. Domačini so povedli tik pred koncem prvega polčasa, ko je s približno osemnajstih metrov v polno meril Brazilec Heber.

Dinamo je v nadaljevanju pokazal drugačen obraz in v 78. minuti izničil zaostanek, zadel je Moro. Medtem ko so se gostje trudili, da bi z drugim golom pripravili preobrat, je Slaven zadel še drugič. V drugi minuti sodniškega podaljška je protinapad uspešno zaključil Bogojević in Rijeki z Matjažem Kekom na čelu - s tekmo manj ima na lestvici pet točk prednosti - na široko odprl pot do velikega uspeha.

Za poražence je vseh 90 minut igral bivši član Maribora Petar Stojanović, pri domačih je bivši slovenski reprezentant Dalibor Stevanović dvoboj spremljal s klopi.