Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 13.05.2017 22:10:15

Črna pika ob zmagi Olimpije: Domžalčani grobo oškodovani (video)

Nogometaši Olimpije so dobili derbi kroga z Domžalami, toda na dvoboju so bili grobo oškodovani Domžalčani.

Ljubljančani so sicer povsem zasluženo premagali Domžalčane, vseeno pa bodo imeli rumeni, ki domujejo ob Kamniški Bistrici precej pripomb na sojenje glavnega sodnika Mateja Juga. Delivec pravice je namreč s svojo napako precej vplival na končni izid dvoboja.

Olimpija je sicer povedla že v 15. minuti, ko je po predložku Dina Štigleca iz prostega strela z glavo natančno meril Leon Benko. V 24. minuti so si Ljubljančani privoščili veliko napako. Žan Majer je poslal globinsko podajo, Elvis Bratanović je sam stekel pred Roka Vodiška in ga premagal.

In v 30. minuti, ko je bil izid 1:1, je Matej Jug razveljavil zadetek Mihe Blažiča, ki je zadel po predložku iz prostega strela. Po mnenju Jugovega pomočnika je bil Blažič v prepovedanem položaju, toda počasni posnetek je pokazal, da temu ni bilo tako, pač pa je zaspal Kenan Bajrić.

domzale

V podaljšku prvega polčasa je potem Olimpijo z odlično izvedenim prostim strelom Danijel Miškić popeljal v vodstvo, v drugem polčasu je končni izid 3:1 postavil povratnik v ekipo Kingsley Boateng.

Čeprav so bili Domžalčani oškodovani, pa je treba poudariti, da so rumeni prikazali premalo, da bi si zaslužili več kot poraz.

Značke: olimpija, domžale