Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 18.03.2018 22:14:37

Gorenje se z zmago poslavlja od regionalne lige

Rokometaši velenjskega Gorenja so v zadnjem krogu lige Seha premagali slovaški Tatran iz Prešova s 27:25 (17:13).

Velenjski rokometaši so se z zmago poslovili od regionalnega tekmovanja. Na osemnajstih odigranih tekmah so dosegli devet zmag, trikrat igrali neodločeno in doživeli šest porazov, kar je na koncu zadostovalo za končno peto mesto v desetčlanski ligi najboljših ekip iz Slovenije, Hrvaške, Makedonije, Slovaške, Srbije in Belorusije.

"Ose" so bile od prve do zadnje minute gospodarji domačega igrišča, vseskozi so imele pod nadzorom slovaške prvake iz Prešova. Največjo prevlado so imele v začetku drugega polčasa, ko so povedle za sedem golov (21:14), lepo zalogo pa brez stresnih trenutkov zadržale do konca dvoboja.

V velenjski ekipi, ki se bo odslej povsem posvetila tekmam v končnici državnega prvenstva in pokalnem tekmovanju, sta bila najbolj učinkovita Niko Medved z devetimi in Nejc Cehte s petimi goli.