Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 22.07.2019 07:12:21

Mladi slovenski rokometaši v Španiji še neporaženi

Gregor Ocvirk
m24.si
Slovenska rokometna reprezentanca do 21 let je tudi po četrti tekmi svetovnega prvenstva v Španiji neporažena. Tokrat so bili najkoristnejši igralec tekme Grega Ocvirk, ki je dosegel kar deset zadetkov, in soigralci boljši od Srbije s 30:28.

Izmenjavanje vodstva in napet prvi polčas je z golom Tima Rozmana ob pisku dobila Slovenija. Drugi del tekme je sprva pripadel tekmecem, ki so pobegnili za tri gole, a se je izbrana vrsta Saše Prapotnika po minuti odmora zbrala, nekajkrat je dobro posredoval Gašper Dobaj, reševal jih je tudi okvir vrat, od 54. minute naprej pa je bilo jasno, da bo Slovenija zmagala tudi na četrti tekmi tekmovanja najboljših rokometnih ekip do 21 let na svetu.

Slovence v ponedeljek ob 21. uri čaka še zadnja tekma skupinskega dela proti gostiteljem. Slovenija je z osmimi točkami na vrhu skupine A.

Značke: rokomet, sp, mladi