Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

ru
3 23.01.2018 19:45:30

KAKŠNA POTEZA VUJOVIĆA! To so fenomenalni statistični podatki selektorjevega ASA IZ ROKAVA

Martin Metelko
Slovenska zmaga je bila čista kot solza, nista je ogrozila niti Romuna v prvem polčasu.

Seveda si zasluge za zmago z 31:26 proti Španiji lastijo vsi igralci in trenerski štab, toda treba je izpostaviti eno pomembno novost.

vujovic

To je Urh Kastelic. Dva metra visoki čuvaj mreže slovenske reprezentance je bil šele za tekmo s Španijo vpoklican v ekipo. In takoj je upravičil zaupanje Veselina Vujovića, ki je potegnil to pogumno potezo in ga postavil v gol.

kastelic2

Vratar Zagreba se je oddolžil s sijajno predstavo v prvem polčasu, ko je zbral devet obramb, v drugem pa je dodal še štiri in tako s 39-odstotno uspešnostjo obramb poskrbel, da se je Slovenija v pravem trenutku odlepila od Špancev in z dobro predstavo z le nekaj napakami zaključila dvoboj.

Kastelic pa je bil pričakovano izbran za najboljšega igralca tekme! Bravo, Urh.