kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 19.04.2019 22:50:25

Celjani prvič povedli šele v 34. minuti

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 4. krogu končnice lige NLB (skupina od 1. do 6. mesta) premagali Urbanscape Loko s 23:20 (10:10).

Celjani so s precej težavami prišli do tretje zmage v končnici in so ostali na vrhu lestvice. Odpor gostov, ki so zabeležili še četrti poraz v končnici, so strli šele v izdihljajih tekme.

Favoriti iz domače dvorane so tekmo začeli precej medlo, kar so znali unovčiti Škofjeločani, ki so bili večji del prvega polčasa v ospredju, nekajkrat tudi za tri zadetke. Toda na glavni odmor sta ekipi šli poravnani, izenačeno pa je bilo tudi v prvi polovici nadaljevanja.

Gostitelji so prvič na tekmi sicer povedli šele v 34. minuti (12:11), a tudi po tem se niso mogli odlepiti od tekmeca, ki je vztrajno držal korak. V 52. minuti so Celjani prvič na tekmi povedli za dva gola, ko je zadel Rok Ovniček, a niti to še ni odvrnilo gostov od borbe.

Odločilni zadetek je v 60. minuti dosegel Domen Makuc, ko je zadel za 22:20. Branko Vujović je zatem le še postavil piko na i z golom za 23:20.

Pri domačih je bil s petimi goli najboljši strelec William Accambray, pri gostih pa je pet rokometašev doseglo po tri zadetke.

Celjani bodo v 5. krogu prihodnjo soboto gostovali v Velenju, Škofjeločani pa bodo gostili Koprčane.

Celje Pivovarna Laško - Urbanscape Loka 23:20 (10:10)

Celje - Dvorana Zlatorog, gledalcev 250, sodnika: Ocvirk in Štirgl (oba Velenje).
Celje Pivovarna Laško: Ferlin 1, Panjtar, Vujović 2, Jurečič 1, Malus, Košec, Razgor, Ovniček 3, Marguč, Šarac 1, Accambray 5 (3), Kodrin 4, Horžen 2, Makuc 2, Anić, Bećiri 2,
Urbanscape Loka: Božnar, Dobaj, Vrbinc 1, Gartner 1, Dolenc, Jamnik 3 (1), Jesenko, Bradeško 3, Mali, Jeseničnik, Pipp 3, Bergant 2 (2), Jesenko 3 (2), Bogdanič-Jenko 1, Plestenjak, Marinović 3.
Sedemmetrovke: Celje Pivovarna Laško 5 (3), Urbanscape Loka 6 (5).
Izključitve: Celje Pivovarna Laško 2, Urbanscape Loka 10 minut.