Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

pakiranje Njena.si

Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

0 27.02.2019 21:11:58

Kakšna RAZPRODAJA UGLEDA CELJSKIH rokometašev! Nova velika zaušnica slovenskim prvakom!

Rokometaši ormoškega Jeruzalema so v tekmi 20. kroga lige NLB premagali Celje Pivovarno Laško z 31:29 (17:17).

Jeruzalem Ormož - Celje Pivovarna Laško 31:29 (17:17)
* ŠD Ljutomer, sodnika: Žitnik in Majer (oba Trebnje).
* Jeruzalem Ormož: Balent, Zemljič, Firšt-Šeruga, Šoštarič 1, Čudič 9 (2), Žuran 6, G. Hebar, M. Hebar 2, Šulek, Kocbek, Niedorfer, Kosi 5, Mesarić 7, Horvat 1, Ciglar, Škrinjar.
* Celje Pivovarna Laško: Ferlin, Panjtar, Jurečič 2, Malus, Kljun, Razgor, Ovniček 3, Marguč 4 (3), Šarac 6, Nenadić 3, Accambray 2, Kodrin 4, Horžen 1, Makuc, Anić 4, Bećiri.
* Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 2 (2), Celje Pivovarna Laško 5 (3).
* Izključitve. Jeruzalem Ormož 4, Celje Pivovarna Laško 2 minuti.
* Rdeč karton /.

Celjski rokometaši so pred potjo na Dansko, kjer jih v nedeljo čaka obračun lige prvakov proti Skjernu, prejeli domačo zaušnico, ki jim jo je v ligi NLB "primazal" ormoški Jeruzalem, ki je na lestvici lige s 13 točkami šele na devetem mestu!

Pivovarji so izgubili tretjič, pred preostalimi sobotnimi tekmami 20. kroga pa so ponudili najbližjem zasledovalcem iz Ribnice, da se jim z zmago približajo na le na točko zaostanka.

Tekma je bila sicer zelo izenačena. Največja prednost do končnice so bili trije goli Celjanov pri 7:4 v deveti minuti. V 51. minuti je Bojan Čudič zadel za 28:26, vse do konca tekme pa Ormožani vodili in Celjani lovili. A tokrat tekmecev niso vrgli iz tira, Gal Marguč je v 59. minuti znižal na 29:30, v 60. minuti pa je zmago vinarjev potrdil Čudić.

Prav Čudić je bil z devetimi goli prvi strelec tekme, na drugi strani je šest golov dal Josip Šarac.

Značke: rokomet, dp, celje-pl, ormož