Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

6 27.09.2022 13:35:41

Po propadlem prestopu k Olimpiji okrepil Rudarja, zdaj pa zabil prvi zadetek. In to kakšnega! (video)

Grega Wernig
Nik Omladič se je konec minulega tedna veselil svojega prvega zadetka v letošnji sezoni.

Že v soboto je hrvaški nogometaš Borna Proleta poskrbel, da je Primorje iztržilo točko v derbiju sredine lestvice proti Rudarju iz Velenja. Dvajsetletni igralec sredine igrišča je v igro vstopil v drugem polčasu in po dobrih petih minutah na terenu zadel za 1:0.

Gostje so v nadaljevanju obrnili izid, za 2:1 pa je z izjemnim zadetkom z roba kazenskega prostora poskrbel Nik Omladič, ki je bil še poleti v pogovorih z Olimpijo, sredi tega meseca pa okrepil vrste velenjskega drugoligaša. A veselje je bilo kratkotrajno, Proleta je v 93. minuti še drugič zadel za Primorje in postavil končni izid 2:2.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: omladič, rudar